TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de talkshow Live with Kelly and Ryan heeft hoofdrolspeler Ryan Reynolds laten weten dat er momenteel “aan een de derde film gewerkt wordt”. Een verlaat kerstcadeautje dus.
De eerste twee Deadpool-films werden nog onder de vleugels van 20th Century Fox gemaakt. Sinds de overname door Disney dit jaar hoort Deadpool dus eigenlijk ook thuis tussen bovengenoemde helden die eerder samen met Marvel al over werden genomen door het bedrijf. "We zitten nu bij Marvel, dat is nu ineens de eredivisie. Best gek wel”, zei de man van Blake Lively daarover.
Het eerste deel van Deadpool kwam in 2016 uit en leverde 783 miljoen dollar op uit een budget van 58 miljoen dollar. De opvolger Deadpool 2 had bijna het dubbele budget van 110 miljoen dollar tot zijn beschikking en leverde 785 miljoen dollar op. Een derde deel lijkt op voorhand dus een bron van inkomsten.
DEADPOOL 3 ITS HAPPENING- I’M CRYING #Deadpool3 pic.twitter.com/vmd74JFB7q — Deadpool (@qasmal19) December 28, 2019
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)