TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de talkshow Live with Kelly and Ryan heeft hoofdrolspeler Ryan Reynolds laten weten dat er momenteel “aan een de derde film gewerkt wordt”. Een verlaat kerstcadeautje dus.
De eerste twee Deadpool-films werden nog onder de vleugels van 20th Century Fox gemaakt. Sinds de overname door Disney dit jaar hoort Deadpool dus eigenlijk ook thuis tussen bovengenoemde helden die eerder samen met Marvel al over werden genomen door het bedrijf. "We zitten nu bij Marvel, dat is nu ineens de eredivisie. Best gek wel”, zei de man van Blake Lively daarover.
Het eerste deel van Deadpool kwam in 2016 uit en leverde 783 miljoen dollar op uit een budget van 58 miljoen dollar. De opvolger Deadpool 2 had bijna het dubbele budget van 110 miljoen dollar tot zijn beschikking en leverde 785 miljoen dollar op. Een derde deel lijkt op voorhand dus een bron van inkomsten.
DEADPOOL 3 ITS HAPPENING- I’M CRYING #Deadpool3 pic.twitter.com/vmd74JFB7q — Deadpool (@qasmal19) December 28, 2019
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days