TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het IJslandse dorpje Húsavik is niet veel te doen. Misschien dat inwoner Lars Erickssong daarom wel al zijn hele leven een hele grote droom heeft.
Lars (Will Ferrell) wil IJsland vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Samen met dorpsgenoot Sigrit (Rachel McAdams) vormt hij het muziekduo Fire Saga.
Dat ze op het eerste gezicht niet over het vereiste talent beschikken, mag voor Lars de pret niet drukken. Zingen zal hij, net zo lang tot hij een kans krijgt.
En die kans krijgt Fire Saga in Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga. Het duo mag met hun nummer 'Volcano man' meedoen aan de nationale voorrondes.
Katiana (Demi Lovato) is de gedoodverfde favoriet, maar daar laten Sigrit en Lars zich niet door uit het veld slaan. Halen ze dan ook echt het Songfestival?
Hoofdrolspeler Will Ferrell is een groot liefhebber van het Eurovisie Songfestival. Hoe dat komt?
De komiek is sinds 2000 getrouwd met de Zweedse actrice Viveca Paulin. Zij stak hem aan met het songfestivalvirus.
In Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga kan hij die voorliefde volop botvieren. Hij bereidde zich daar goed op voor.
Bij het Songfestival van 2018 in Lissabon maakte Ferrell deel uit van de Zweedse delegatie. Hij mocht overal bij zijn: van repetities tot de uiteindelijk show.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
