TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het IJslandse dorpje Húsavik is niet veel te doen. Misschien dat inwoner Lars Erickssong daarom wel al zijn hele leven een hele grote droom heeft.
Lars (Will Ferrell) wil IJsland vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Samen met dorpsgenoot Sigrit (Rachel McAdams) vormt hij het muziekduo Fire Saga.
Dat ze op het eerste gezicht niet over het vereiste talent beschikken, mag voor Lars de pret niet drukken. Zingen zal hij, net zo lang tot hij een kans krijgt.
En die kans krijgt Fire Saga in Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga. Het duo mag met hun nummer 'Volcano man' meedoen aan de nationale voorrondes.
Katiana (Demi Lovato) is de gedoodverfde favoriet, maar daar laten Sigrit en Lars zich niet door uit het veld slaan. Halen ze dan ook echt het Songfestival?
Hoofdrolspeler Will Ferrell is een groot liefhebber van het Eurovisie Songfestival. Hoe dat komt?
De komiek is sinds 2000 getrouwd met de Zweedse actrice Viveca Paulin. Zij stak hem aan met het songfestivalvirus.
In Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga kan hij die voorliefde volop botvieren. Hij bereidde zich daar goed op voor.
Bij het Songfestival van 2018 in Lissabon maakte Ferrell deel uit van de Zweedse delegatie. Hij mocht overal bij zijn: van repetities tot de uiteindelijk show.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen