TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het IJslandse dorpje Húsavik is niet veel te doen. Misschien dat inwoner Lars Erickssong daarom wel al zijn hele leven een hele grote droom heeft.
Lars (Will Ferrell) wil IJsland vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Samen met dorpsgenoot Sigrit (Rachel McAdams) vormt hij het muziekduo Fire Saga.
Dat ze op het eerste gezicht niet over het vereiste talent beschikken, mag voor Lars de pret niet drukken. Zingen zal hij, net zo lang tot hij een kans krijgt.
En die kans krijgt Fire Saga in Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga. Het duo mag met hun nummer 'Volcano man' meedoen aan de nationale voorrondes.
Katiana (Demi Lovato) is de gedoodverfde favoriet, maar daar laten Sigrit en Lars zich niet door uit het veld slaan. Halen ze dan ook echt het Songfestival?
Hoofdrolspeler Will Ferrell is een groot liefhebber van het Eurovisie Songfestival. Hoe dat komt?
De komiek is sinds 2000 getrouwd met de Zweedse actrice Viveca Paulin. Zij stak hem aan met het songfestivalvirus.
In Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga kan hij die voorliefde volop botvieren. Hij bereidde zich daar goed op voor.
Bij het Songfestival van 2018 in Lissabon maakte Ferrell deel uit van de Zweedse delegatie. Hij mocht overal bij zijn: van repetities tot de uiteindelijk show.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv