TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Politieman Orin Boyd (Steven Seagal) is een harde. Hij heeft een broertje dood aan de regels.
Boyd is gewoon niet zo geïnteresseerd in hóe hij zijn schurken in de kraag vat. Hij vindt het het belangrijkst dat ze achter slot en grendel verdwijnen.
Dat hij daarbij af en toe een regel moet overtreden, hoort er voor hem gewoon bij. Zijn superieuren denken daar anders over.
Ze plaatsen hem in Exit Wounds over naar een van de gevaarlijkste wijken van Detroit. Daar houdt hij zich vast koest, is het idee.
Nou mooi niet dus. Als Boyd ontdekt dat corrupte agenten zich daar met drugshandel bezighouden, besluit hij orde op zaken te stellen.
Dat doet Orin op de voor Steven Seagal-personages kenmerkende wijze. Weinig subtiel en met veel geweld dus.
Eva Mendes was achteraf niet te spreken over Exit Wounds. Ze noemt het een ‘verschrikkelijke film’.
Ook vertelde de actrice dat al haar dialogen opnieuw zijn ingesproken door iemand anders. Daar kwam ze pas achter toen ze met haar familie naar de feestelijke première ging.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino