TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mr. Roarke maakt al je dromen waar. Het is alleen nog maar de vraag of je de ontmoeting met deze weldoener kunt navertellen.
Een groep dolgelukkige prijswinnaars mag afreizen naar een beeldschoon eiland. Alsof dat nog niet genoeg is, laat hun gastheer Mr. Roarke (Michael Peña) hun stoutste wensen in vervulling in gaan. Maar het gezelschap ontdekt al snel dat er een hels geheim schuigaat achter dit tropische paradijs.
Fantasy Island liet zich voor deze bovennatuurlijke horror inspireren op de gelijknamige, succesvolle televisieserie die van 1977 tot 1984 op de Amerikaanse televisie te zien was.
Deze weinig eerbiedige remake werd gekraakt door de pers, maar horrorstudio Blumhouse had weer een hit te pakken: het bescheiden budget van 7 miljoen dollar werd maar liefst zeven keer terugverdiend.
Het had trouwens weinig gescheeld of Nicolas Cage speelde de rol van Mr. Rourke. Hij was de eerste keus van horrorproducent Jason Blum. De cultacteur bedankte echter voor de eer.
Jammer, want zijn aanwezigheid had de amusementswaarde van deze weinig geslaagde horrorfilm ongetwijfeld verhoogd.
Fantasy Island is op vrijdag 10 juli 2026 om 22:45 uur te zien op SBS9.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij