TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mr. Roarke maakt al je dromen waar. Het is alleen nog maar de vraag of je de ontmoeting met deze weldoener kunt navertellen.
Een groep dolgelukkige prijswinnaars mag afreizen naar een beeldschoon eiland. Alsof dat nog niet genoeg is, laat hun gastheer Mr. Roarke (Michael Peña) hun stoutste wensen in vervulling in gaan. Maar het gezelschap ontdekt al snel dat er een hels geheim schuigaat achter dit tropische paradijs.
Fantasy Island liet zich voor deze bovennatuurlijke horror inspireren op de gelijknamige, succesvolle televisieserie die van 1977 tot 1984 op de Amerikaanse televisie te zien was.
Deze weinig eerbiedige remake werd gekraakt door de pers, maar horrorstudio Blumhouse had weer een hit te pakken: het bescheiden budget van 7 miljoen dollar werd maar liefst zeven keer terugverdiend.
Het had trouwens weinig gescheeld of Nicolas Cage speelde de rol van Mr. Rourke. Hij was de eerste keus van horrorproducent Jason Blum. De cultacteur bedankte echter voor de eer. Jammer, want zijn aanwezigheid had de amusementswaarde van deze weinig geslaagde horrorfilm ongetwijfeld verhoogd.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk