TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dom (Vin Diesel) en Letty (Michelle Rodriguez) willen hun actievolle leven achter zich laten om te focussen op waar het allemaal om draait in de Fast & Furious-films: familie. Ze willen hun zoon Brian in alle rust opvoeden. Dat lukt natuurlijk niet, want hun racecrew staat al snel weer voor de deur.
Cyberterrorist Cipher (Charlize Theron), een oude bekende van de crew, is ontvoerd uit een vliegtuig. Als Dom erachter komt dat zijn vervreemde broer Jakob (John Cena) erbij betrokken is, besluit hij toch weer in actie te komen.
Uiteindelijk is het verhaal van een Fast & Furious-film natuurlijk ondergeschikt aan de snelle auto’s en grote stunts. Maar na zoveel films hebben Dom en zijn crew bijna alles al gedaan, hoe doe kan er dan nog een schepje bovenop? Nou, in Fast & Furious 9 gaan ze de ruimte in met een raketauto!
Het bedrijf Red Digital Cinema betaalde de makers van Fast & Furious 9 om hun smartphone Hydrogen One veel voor te laten komen in de film. Dat is op zich niks speciaal, sluikreclame wordt veel gebruikt om films de financieren. Het is wel weggegooid geld geweest voor het bedrijf in dit geval.
Fast & Furious 9 werd door de coronapandemie uitgesteld. Tegen de tijd dat de film uitkwam werd de smartphone al niet meer gemaakt door de slechte verkoopcijfers.
Fast & Furious 9 is op donderdag 5 december 2024 om 20:30 uur te zien op Veronica.
René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel