TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dom (Vin Diesel) en Letty (Michelle Rodriguez) willen hun actievolle leven achter zich laten om te focussen op waar het allemaal om draait in de Fast & Furious-films: familie.
Ze willen hun zoon Brian in alle rust opvoeden. Dat lukt natuurlijk niet, want hun racecrew staat al snel weer voor de deur. Cyberterrorist Cipher (Charlize Theron), een oude bekende van de crew, is ontvoerd uit een vliegtuig. Als Dom erachter komt dat zijn vervreemde broer Jakob (John Cena) erbij betrokken is, besluit hij toch weer in actie te komen.
Uiteindelijk is het verhaal van een Fast & Furious-film natuurlijk ondergeschikt aan de snelle auto’s en grote stunts. Maar na zoveel films hebben Dom en zijn crew bijna alles al gedaan, hoe doe kan er dan nog een schepje bovenop? Nou, in Fast & Furious 9 gaan ze de ruimte in met een raketauto!
Het bedrijf Red Digital Cinema betaalde de makers van Fast & Furious 9 om hun smartphone Hydrogen One veel voor te laten komen in de film. Dat is op zich niks speciaal, sluikreclame wordt veel gebruikt om films de financieren. Het is wel weggegooid geld geweest voor het bedrijf in dit geval.
Fast & Furious 9 werd door de coronapandemie uitgesteld. Tegen de tijd dat de film uitkwam, werd de smartphone al niet meer gemaakt door de slechte verkoopcijfers.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer