TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als er bij hem thuis wordt ingebroken, probeert familieman Wade (Stephen Dorff) de indringers weg te jagen. Dat gaat mis: een van de inbrekers komt om het leven.
Hoewel het zelfverdediging was, wordt hij in Felon aangeklaagd voor moord. Wade sluit een deal met het OM; zo komt hij er met een redelijk korte celstraf vanaf.
Tenminste: op papier lijkt vijftien maanden niet zo veel. In de praktijk blijkt dat nog vies tegen te vallen.
De altijd zo brave Wade moet zich in een zwaarbewaakte gevangenis staande zien te houden. En dat valt nog niet mee, met al die geharde criminelen en sadistische bewakers om hem heen.
En dan hebben we het nog niet eens over zijn celmaat gehad. Dat is John (Val Kilmer), die vastzit voor een meervoudige moord.
Voor de gevechtsscènes in Felon wilde Stephen Dorff geen stuntman gebruiken. Daar kreeg hij achteraf spijt van.
De acteur kreeg een aantal keer flink klappen. Gevolg: hij liep tot twee keer toe een hersenschudding op.
GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv
10:30Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht op tv verschijnt