TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ferdinand is een prachtig gemaakte animatiefilm met het hart op de juiste plek. De film begint op een Spaanse boerderij waar stieren worden klaargestoomd voor hun grote dag in de arena.
Dat is de dag waarop ze tegen een stierenvechter komen te staan en zichzelf kunnen bewijzen. Ferdinand is een van die stiertjes, maar als enige houdt hij niet zo van vechten.
Ferdinand weet te ontsnappen, en zo komt hij terecht bij een bloemenkweker en zijn dochter, die hem liefdevol opnemen. Goed geregeld, alleen worden kleine stieren groot.
Of, in het geval van Ferdinand: enorm groot! Wanneer hij tegen de regels in toch naar de jaarlijkse bloemendag gaat, leidt dat tot grote problemen.
Voor Ferdinand het in de gaten heeft wordt hij teruggebracht naar de boerderij waar hij vandaan kwam. En dit keer is er geen ontsnappen aan. Of wel?
John Cena verzorgt in Ferdinand de stem van de zachtaardige stier. Hij is niet de eerste die dat doet.
Al in 1938 maakte Disney een korte tekenfilm over het beest. Toen sprak stemacteur Milt Kahl die stem in.
De stem van Ferdinands moeder? Dat was Walt Disney zelf.
In 1939 won Ferdinand the Bull de Oscar voor beste korte tekenfilm.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties