TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Maar of uit het oog ook echt uit het hart is? Anastasia heeft geen trek in de sm-spelletjes die Christian wil spelen, maar ze is wel nog steeds hopeloos verliefd op hem.
Fifty Shades Darker gaat verder waar Fifty Shades of Grey ophield. Anastasia (Dakota Johnson) begint aan haar nieuwe baan bij een uitgeverij.
Een nieuwe baan, een nieuwe leven. Tenminste, dat is de bedoeling.
Maar kinky miljardair Christian Grey (Jamie Dornan) laat haar niet los. Anastasia mist Christian ook, maar ze wil geen relatie met een man die opgewonden raakt als hij haar pijn doet.
Christian wil zo graag bij haar zijn dat hij belooft dat ze een normaal stelletje zullen zijn. Geen sm meer voor Anastasia en Christian dus.
Of toch? Als ze wat langer bij elkaar zijn, kruipt het bloed toch weer waar het niet gaan kan. En Anastasia vindt het nu niet eens meer erg. Ze kan in Fifty Shades Darker wél van hun kinky spelletjes genieten.
Hoofdrolspelers Dakota Johnson en Jamie Dornan bereidden zich allebei op hun eigen manier voor op de seksscènes in de film.
Dornan deed push-ups om zichzelf op te warmen. Dakota Johnson dronk een goed glas whisky om zichzelf te ontspannen.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis