TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dave Buznik (Adam Sandler) is niet bepaald een heethoofd. Je zou hem eerder timide kunnen noemen.
Toch gaat het mis. Door een uit de hand gelopen ruzie aan boord van een vliegtuig belandt hij voor de rechter.
Die is van mening dat Dave een agressieprobleem heeft. Zijn oplossing: hij stuurt hem naar een zelfbeheersingscursus.
Zijn instructeur? Dat is Buddy Rydell (Jack Nicholson), een man die er nogal onorthodoxe methodes op nahoudt.
Hij vindt dat Dave eigenlijk helemaal geen Anger Management nodig heeft. Sterker nog: zijn cliënt is volgens hem niet agressief genoeg.
Buddy gebruikt al zijn gemene trucjes om ervoor te zorgen dat Dave wat assertiever wordt. Maar of dat ook werkt?
Dat juist Jack Nicholson de rol van zelfbeheersingscoach speelt, is een opmerkelijke keuze. Hij is zelf nogal een heethoofd.
In 1994 ging hij toen hij vaststond in de file flink door het lint. Uiteindelijk pakt hij een golfclub om zijn agressie te botvieren op de ruit van een andere auto.
Wie goed oplet ziet in Anger Management een knipoog naar dat incident. Als Buddy de ruit van een auto inslaat, twijfelt hij even of hij daarvoor een golfclub of een honkbalknuppel zal gebruiken; uiteindelijk kiest hij voor de knuppel.
De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted
19:52Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'