TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dave Buznik (Adam Sandler) is niet bepaald een heethoofd. Je zou hem eerder timide kunnen noemen.
Toch gaat het mis. Door een uit de hand gelopen ruzie aan boord van een vliegtuig belandt hij voor de rechter.
Die is van mening dat Dave een agressieprobleem heeft. Zijn oplossing: hij stuurt hem naar een zelfbeheersingscursus.
Zijn instructeur? Dat is Buddy Rydell (Jack Nicholson), een man die er nogal onorthodoxe methodes op nahoudt.
Hij vindt dat Dave eigenlijk helemaal geen Anger Management nodig heeft. Sterker nog: zijn cliënt is volgens hem niet agressief genoeg.
Buddy gebruikt al zijn gemene trucjes om ervoor te zorgen dat Dave wat assertiever wordt. Maar of dat ook werkt?
Dat juist Jack Nicholson de rol van zelfbeheersingscoach speelt, is een opmerkelijke keuze. Hij is zelf nogal een heethoofd.
In 1994 ging hij toen hij vaststond in de file flink door het lint. Uiteindelijk pakt hij een golfclub om zijn agressie te botvieren op de ruit van een andere auto.
Wie goed oplet ziet in Anger Management een knipoog naar dat incident. Als Buddy de ruit van een auto inslaat, twijfelt hij even of hij daarvoor een golfclub of een honkbalknuppel zal gebruiken; uiteindelijk kiest hij voor de knuppel.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug