TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tot grote vreugde van vele vrouwenharten kwam-ie er dan toch; Sex and the City - The Movie. Na eindeloos gesteggel kwamen Carrie, Samantha, Miranda en Charlotte weer bij elkaar voor een speelfilm.
De liefhebbers van de serie én het genre worden op hun weken bediend en krijgen hun portie liefdesproblemen, seks, Mr. Big en een hoop designerkleding voorgeschoteld.
Een van de belangrijkste elementen in Sex and the City: de kleding die de dames dragen. Het stijlvolle viertal in joggingpak, saaie jeans of Uggs? Dat is ondenkbaar.
Het verhaal van deze film gaat zo ongeveer verder waar de serie ophield. Carrie (Sarah Jessica Parker) en haar Mr. Big wonen ondertussen samen en besluiten zelfs te gaan trouwen.
Hoewel Samantha (Kim Catrall), Miranda (Cynthia Nixon) en Charlotte (Kristin Davis) blij voor Carrie zijn, hebben ze ook zo hun twijfels.
De makers van Sex and the City wilden graag dat Victoria Beckham een klein rolletje in de film zou spelen. Beckham zag dat zelf ook wel zitten.
Toch ging het niet door. Posh Spice had het te druk met repeteren voor de komende Spice Girls-tournee.
SatC-fans waren dolblij met deze film. In het openingsweekend bracht hij al bijna 60 miljoen dollar op.
Niet zo gek dus dat er een vervolg kwam. Sex and the City 2 verscheen in 2010.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'