TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gelukkig duurt zo'n nieuwe ontmoeting meestal niet langer dan een paar minuten. Als de eerste gespreksstof op is, is het meestal wel weer gedaan.
Niet voor Simon (Jason Bateman) en Robyn (Rebecca Hall). Tijdens het winkelen komen ze toevallig een oud-klasgenoot van Simon tegen.
Na een wat ongemakkelijk gesprekje denkt het paar van Gordo (Joel Edgerton) af te zijn, maar niets is minder waar.
De oud-klasgenoot van Simon laat zich niet met een simpel gesprekje afschepen: hij wil contact houden.
Dat begint vrij onschuldig. Gordo stuurt Simon en Robyn een dure fles wijn, hij komt een keer langs voor een etentje, dat werk.
Maar daar houdt het in The Gift niet bij op. Gordo komt steeds vaker onaangekondigd langs en hij blijft maar cadeaus geven.
Simon is dat op een gegeven moment goed zat: hij wil gewoon dat Gordo Robyn en hem met rust laat. Maar waarom eigenlijk?
Wil Simon rust aan zijn hoofd of is er meer aan de hand? Wat heeft zich in het verleden tussen hem en Gordo afgespeeld?
Joel Edgerton speelt niet alleen een van de hoofdrollen in The Gift, hij schreef ook het scenario. Ook nam hij de regie voor zijn rekening.
Dat gaat hem goed af. Edgerton neemt de tijd om het verhaal te vertellen en de spanning op te bouwen. En dat werkt.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk