TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit cijfers van de filmbranche blijkt dat Penoza daarmee meer kijkers naar de bioscoop heeft getrokken dan Last Christmas en Frozen II, weet het AD.
De film Penoza is het langverwachte vervolg op de gelijknamige serie die tussen 2010 en 2017 te zien was bij KRO-NCRV. Net als in de serie is de hoofdrol ook in de film voor Monic Hendrickx. Aan het einde van seizoen 5 vertrok haar personage Carmen Walraven naar Canada om daar een nieuw, rustig leven op te bouwen. In de trailer zagen we de voormalige gangster al aan het werk als serveerster.
Verder zien we Carmens kinderen Nathalie (Sigrid ten Napel), Boris (Stijn Taverne) en Lucien (Niels Gomperts) terug, en duiken ook Jim Leeflang (Hajo Bruins) en moeder Fiep (Olga Zuiderhoek) weer op.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis