TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) is al een tijdje gescheiden, maar hij heeft een goede band met zijn ex.
Op een dag staat Lenore (Famke Janssen) zelfs bij hem op de stoep om hem te vertellen over haar huwelijksproblemen. Haar man is daar niet van gediend: hij waarschuwt Bryan dat hij vooral uit haar buurt moet blijven.
De volgende dag vindt Bryan de dode Lenore in zijn eigen appartement. Voor de lokale politie is een en een twee. Ofwel: ze zijn er zeker van dat Bryan de dader is.
Wie de eerste twee Taken-films heeft gezien, weet dat Bryan niet voor één gat te vangen. Ook in Taken 3 maakt hij weer volop gebruik van zijn CIA-skills.
Eerst om uit de gevangenis te ontsnappen, daarna om de echte moordenaar op te sporen en zijn naam te zuiveren.
Taken 3 is het derde en laatste deel van de Taken-trilogie. Liam Neeson zou gezegd hebben dat hij alleen terug zou keren als er in dat deel niemand ontvoerd zou worden.
De titel van de film slaat dus eigenlijk niet echt ergens op, maar dat mag de pret niet drukken. Dat vond het bioscooppubliek ook: de film bracht ruim 325 miljoen dollar op.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'