TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie ziet dat acteerkanon Forest Whitaker deze film regisseerde verwacht waarschijnlijk een heel ander soort film dan de brave tienerkomedie die dit is.
In First Daughter is Samantha Mackenzie (Katie Holmes) de dochter van de president. Ze wordt er doodmoe van dat ze elk moment van de dag bewaakt wordt door bodyguards. Ze wil net als haar andere leeftijdsgenoten vrij zijn en genieten van het leven.
Haar wens lijkt in vervulling te gaan, wanneer zij het Witte Huis verlaat om te gaan studeren. Als Samantha haar studiegenoot James ontmoet, heeft ze direct vlinders in haar buik. Het zelfstandige leven gaat haar goed af, totdat ze erachter komt wie James werkelijk is.
Katie Holmes kon zich ongetwijfeld identificeren met haar personage in First Daughter. Vooral nadat ze in 2005 trouwde met Tom Cruise werd de actrice overal achtervolgd door de paparazzi. De twee zijn al een tijd gescheiden, maar tijdens hun huwelijk hielden de roddelbladen er flink wat complottheorieën op na. Er is bij Cruise alleen nooit een verborgen agenda ontdekt.
De film was niet de enige tienerkomedie over de dochter van de president in 2004: Chasing Liberty verscheen ook in dat jaar.
Zien: Eric Corton maakt opwachting in Flikken Maastricht naast Angela Schijf
09:49Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'
09:20Video: Rutger Castricum duwt geluidsman weg om microfoon uit blouse Merel Ek te halen
09:11Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?
08:18De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker