TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sam (Sanne Vogel) wil al van jongs af aan een kookboek schrijven, maar is in plaats daarvan ingelijfd in de vederlichte wereld van influencers. Of beter gezegd: foodfluencers.
Ze buigt zich het liefst over duurzaam en gezond eten, maar wordt meegesleurd in de wereld van likes en challenges.
En als ze tijdens zo’n challenge een chef schoffeert, terwijl ze verliefd op hem is geworden, ontsporen haar dromen over haar carrie?re e?n haar liefdesleven.
Het scenario volgt keurige alle gebaande paden, waarbij – en dat zien we vaker in dit populaire genre – de personages niet echt volwassen lijken.
Hysterische plotwendingen leiden soms tot overdreven acteerwerk en ongeloofwaardige situaties.
Actrice Sanne Vogel herkende zichzelf wel in Sam. Ze ziet zichzelf ook als foodie en is graag met lokaal en duurzaam eten bezig.
Daarom heeft ze een kookboek geschreven, De vier seizoenen van Vogel, en ze hoopt er nog meer te schrijven naast haar filmwerk.
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'