TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sam (Sanne Vogel) wil al van jongs af aan een kookboek schrijven, maar is in plaats daarvan ingelijfd in de vederlichte wereld van influencers. Of beter gezegd: foodfluencers.
Ze buigt zich het liefst over duurzaam en gezond eten, maar wordt meegesleurd in de wereld van likes en challenges.
En als ze tijdens zo’n challenge een chef schoffeert, terwijl ze verliefd op hem is geworden, ontsporen haar dromen over haar carrie?re e?n haar liefdesleven.
Het scenario volgt keurige alle gebaande paden, waarbij – en dat zien we vaker in dit populaire genre – de personages niet echt volwassen lijken.
Hysterische plotwendingen leiden soms tot overdreven acteerwerk en ongeloofwaardige situaties.
Actrice Sanne Vogel herkende zichzelf wel in Sam. Ze ziet zichzelf ook als foodie en is graag met lokaal en duurzaam eten bezig.
Daarom heeft ze een kookboek geschreven, De vier seizoenen van Vogel, en ze hoopt er nog meer te schrijven naast haar filmwerk.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland