TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben ‘Finn’ Finnegan (Matthew McConaughey) is een schatzoeker, maar niet een hele goede.
Gevolg: Finn heeft schulden. En dan ook nog bij mensen bij wie je liever niet in het krijt staat. Dat heeft hem zijn huwelijk met Tess (Kate Hudson) al gekost.
Ondertussen is hij in Fool's Gold ook zijn leven al niet meer zeker. Veel slechter had hij het dus niet kunnen treffen.
Tot Finn een aanwijzing vindt die hem wel eens naar een enorme schat zou kunnen leiden. Als die schat daar inderdaad ligt, zou dat al zijn problemen in een klap op kunnen lossen.
Nog een meevaller: Tess wil wel helpen zoeken. Maar ze zijn niet de enigen die op deze buit azen.
Voor Matthew McConaughey was Fool's Gold niet zijn eerste samenwerking met Kate Hudson. In 2003 waren ze al samen te zien in How to Lose a Guy in 10 Days.
De opnames van de film vonden plaats in de Australische stad Gold Coast. Die duurden wat langer dan gepland.
In de zee bij Gold Coast was een kubuskwallenplaag. Daardoor kon de crew niet in het water filmen: die beesten zijn extreem giftig.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten