TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben ‘Finn’ Finnegan (Matthew McConaughey) is een schatzoeker, maar niet een hele goede.
Gevolg: Finn heeft schulden. En dan ook nog bij mensen bij wie je liever niet in het krijt staat. Dat heeft hem zijn huwelijk met Tess (Kate Hudson) al gekost.
Ondertussen is hij in Fool's Gold ook zijn leven al niet meer zeker. Veel slechter had hij het dus niet kunnen treffen.
Tot Finn een aanwijzing vindt die hem wel eens naar een enorme schat zou kunnen leiden. Als die schat daar inderdaad ligt, zou dat al zijn problemen in een klap op kunnen lossen.
Nog een meevaller: Tess wil wel helpen zoeken. Maar ze zijn niet de enigen die op deze buit azen.
Voor Matthew McConaughey was Fool's Gold niet zijn eerste samenwerking met Kate Hudson. In 2003 waren ze al samen te zien in How to Lose a Guy in 10 Days.
De opnames van de film vonden plaats in de Australische stad Gold Coast. Die duurden wat langer dan gepland.
In de zee bij Gold Coast was een kubuskwallenplaag. Daardoor kon de crew niet in het water filmen: die beesten zijn extreem giftig.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst