TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben ‘Finn’ Finnegan (Matthew McConaughey) is een schatzoeker, maar niet een hele goede.
Gevolg: Finn heeft schulden. En dan ook nog bij mensen bij wie je liever niet in het krijt staat. Dat heeft hem zijn huwelijk met Tess (Kate Hudson) al gekost.
Ondertussen is hij in Fool's Gold ook zijn leven al niet meer zeker. Veel slechter had hij het dus niet kunnen treffen.
Tot Finn een aanwijzing vindt die hem wel eens naar een enorme schat zou kunnen leiden. Als die schat daar inderdaad ligt, zou dat al zijn problemen in een klap op kunnen lossen.
Nog een meevaller: Tess wil wel helpen zoeken. Maar ze zijn niet de enigen die op deze buit azen.
Voor Matthew McConaughey was Fool's Gold niet zijn eerste samenwerking met Kate Hudson. In 2003 waren ze al samen te zien in How to Lose a Guy in 10 Days.
De opnames van de film vonden plaats in de Australische stad Gold Coast. Die duurden wat langer dan gepland.
In de zee bij Gold Coast was een kubuskwallenplaag. Daardoor kon de crew niet in het water filmen: die beesten zijn extreem giftig.
Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak
09:05Robbert Rodenburg krijgt nieuw programma bij KRO-NCRV