TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Aan de Griekse kust wordt een Brits schip tot zinken gebracht. Dat zorgt behoorlijk wat consternatie.
Aan boord van dat schip, de St. Georges, bevond zich het A.T.A.C.-systeem. Dat is het apparaat waarmee de Britten de kernraketten aan boord van hun onderzeeërs kunnen besturen.
Kopstukken van MI6 vermoeden dat de Griekse schurk Kristatos (Julian Glover) weleens zou kunnen proberen het apparaat aan de Russen te verkopen. Daarom stuurt de dienst James Bond (Roger Moore) naar Griekenland.
Daar moet hij samen met de bevallige Melina (Carole Bouquet) en – uiteraard – de nodige gadgets uit gaan vogelen of Kristatos A.T.AC. inderdaad in handen heeft. En zo ja, wat hij er in For Your Eyes Only dan mee van plan is.
James Bond moet in For Your Eyes Only flinke stukken klimmen. Dat was niet leuk voor hoofdrolspeler Roger Moore: hij had behoorlijk last van hoogtevrees. Voordat hij de engste klimscènes opnam, nam de acteur eerst een valiumpilletje en een straffe pint. Daarmee kon hij de ergste zenuwen in bedwang houden.
Gelukkig voor Moore deed stuntman Rick Sylvester het echt gevaarlijke klimwerk. Sylvester hing meer dan eens te bungelen boven afgronden van zo'n tien meter. Roger Moore zelf kon nooit meer dan een dikke meter naar beneden vallen.
Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA
09:05Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
08:50De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: Knokke in Cadzand, De slechtste chauffeur van Nederland, Morbius
22:28Opvallend: Johan Derksen schiet vrouw in publiek te hulp tijdens uitzending Vandaag Inside (video)