TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Four Weddings and a Funeral betekende in 1994 de grote doorbraak van acteur Hugh Grant.
Grant speelt in Four Weddings and a Funeral de Britse Charles. Veel van zijn vrienden trouwen, dus hij is regelmatig op bruiloften te vinden. Zelf heeft hij zijn droomvrouw nog niet gevonden.
Tot hij op de eerste van de vier bruiloften uit de titel de Amerikaanse Carrie (Andie MacDowell) ontmoet. Ze hebben samen een fantastische avond, maar verliezen elkaar toch weer uit het oog.
Tijdens een volgende bruiloft komen ze elkaar opnieuw tegen. Weer hebben ze het samen heel gezellig. Er is wel een klein probleempje: Carrie is verloofd. Ze is ook niet van plan haar aanstaande te verlaten voor Charles.
Dus zoekt Charles zijn geluk bij een andere vrouw. Net als Charles op het punt staat met Henrietta te trouwen, duikt Carrie weer op. Ze is inmiddels gescheiden. Trouwt Charles met Henrietta of kiest hij toch voor Carrie?
Four Weddings and a Funeral werd een groot succes: de film leverde ruim 250 miljoen dollar op. Daarmee is het de succesvolste Britse film van de twintigste eeuw.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?