TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het klinkt zo romantisch: Richard Walker (Harrison Ford) neemt zijn vrouw Sondra (Betty Buckley) mee naar Parijs, de stad waar ze twintig jaar geleden hun huwelijksreis doorbrachten.
Het idee is ook mooi. Richard hoopt hun wat ingedutte huwelijk zo nieuw leven in te blazen.
Aan de andere kant is het allemaal een stuk minder romantisch dan het op het eerste gezicht lijkt. Richard is arts en moet voor zijn werk in Parijs zijn, dat hij Sondra meeneemt is meer een bijkomstigheid.
Tot ze in Frantic spoorloos verdwijnt. Toen Richard ging douchen zat ze nog gewoon in hun hotelkamer, als hij zich af staat te drogen is ze ineens foetsie.
De Parijse politie neemt de zaak niet serieus; ze denken dat Sondra er uit zichzelf vandoor is. Daarom gaat Richard op eigen houtje naar haar op zoek.
Volgens hoofdrolspeler Harrison Ford had deze thriller niet de juiste titel. Het tempo in het verhaal ligt volgens hem niet hoog genoeg om de titel Frantic (wat zoveel betekent als paniekerig of gejaagd) te verantwoorden.
Ford grapte dat de titel Moderately Disturbed (‘Lichtelijk verstoord’) de lading beter zou dekken. Regisseur Roman Polanski kon daar niet om lachen.
De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal