TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het klinkt zo romantisch: Richard Walker (Harrison Ford) neemt zijn vrouw Sondra (Betty Buckley) mee naar Parijs, de stad waar ze twintig jaar geleden hun huwelijksreis doorbrachten.
Het idee is ook mooi. Richard hoopt hun wat ingedutte huwelijk zo nieuw leven in te blazen.
Aan de andere kant is het allemaal een stuk minder romantisch dan het op het eerste gezicht lijkt. Richard is arts en moet voor zijn werk in Parijs zijn, dat hij Sondra meeneemt is meer een bijkomstigheid.
Tot ze in Frantic spoorloos verdwijnt. Toen Richard ging douchen zat ze nog gewoon in hun hotelkamer, als hij zich af staat te drogen is ze ineens foetsie.
De Parijse politie neemt de zaak niet serieus; ze denken dat Sondra er uit zichzelf vandoor is. Daarom gaat Richard op eigen houtje naar haar op zoek.
Volgens hoofdrolspeler Harrison Ford had deze thriller niet de juiste titel. Het tempo in het verhaal ligt volgens hem niet hoog genoeg om de titel Frantic (wat zoveel betekent als paniekerig of gejaagd) te verantwoorden.
Ford grapte dat de titel Moderately Disturbed (‘Lichtelijk verstoord’) de lading beter zou dekken. Regisseur Roman Polanski kon daar niet om lachen.
Jutta Leerdam voorlopig niet te zien tijdens schaatswedstrijden op tv
14:41RTL komt met nieuw programma voor koppels die twijfelen aan hun relatie
14:04‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’
12:40Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'