TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
James Reese (Jonathan Reese Meyers) werkt in From Paris with Love voor de Amerikaanse ambassade in Parijs. Hij heeft het daar zo goed voor elkaar dat hij zelfs af en toe klusjes voor de CIA mag opknappen.
Die klusjes smaken bij James naar meer. Hij droomt dan ook van een carrière bij de CIA.
Hij krijgt zijn kans in From Paris with Love. James mag gaan samenwerken met een ervaren CIA-agent.
Zo iemand kan hem de fijne kneepjes van het vak leren. James is dolblij, totdat hij doorheeft met wie hij moet samenwerken.
De oude rot in kwestie, Charlie Wax (John Travolta), is niet bepaald de mentor die hij in gedachten had.
Wax is niet alleen een trigger happy ongeleid projectiel, hij is ook helemaal niet van plan om James dingen te leren. Hij gebruikt hem vooral als veredelde chauffeur.
In From Paris with Love vertelt John Travolta’s personage dat zijn enige zwakke punt een Royale with cheese is. Dat is een verwijzing naar de cultklassieker Pulp Fiction.
John Travolta speelt in die film de rol van huurmoordenaar Vincent Vega. In een beroemde scène vertelt Vega over de kleine verschillen tussen de Amerikaanse en de Franse McDonald’s.
Zo noemen de Fransen een Quarterpounder geen Quarterpounder, maar een Royale with cheese.
Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul