TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na het – deels onverwachte – succes van Dr. No, de eerste Bond-film, duurde het niet lang voor een vervolg kwam. From Russia with Love werd meteen een van de beste films uit de reeks, die ondertussen al 25 films telt.
Een dissidente KGB-agent vraagt asiel aan in Groot-Brittannië. Ze heeft ook een geheime decodeermachine in de aanbieding, op voorwaarde dat James Bond (Sean Connery) degene is die haar veilig van Istanboel naar Londen brengt. Eenmaal daar blijkt haar verhaal een valstrik van misdaadorganisatie Spectre. Spectre-kopstuk Kronsteen wil 007 uit de weg ruimen en de supermachten Amerika en Rusland tegen elkaar opzetten.
From Russia with Love is de eerste Bond-film met een – inmiddels tot traditie uitgegroeide – titelsequentie én de eerste film met Q (Desmond Llewelyn) en zijn gadgets. Misschien dat de de film daarom wel te boek staat als een van de beste Bonds aller tijden.
Bondfans zijn niet de enigen die From Russia with Love kunnen waarderen. Ook hoofdrolspeler Sean Connery is blij met de film: van de zeven keer dat hij 007 speelde is dit zijn favoriet.
From Russia with Love is op zondag 17 november 2024 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji