TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
George Simmons is een zeer succesvolle, maar daardoor ook zelfingenomen cabaretier. Het beledigen van andere mensen ziet hij als een sport.
Tot de chagrijnige grappenmaker een bezoek brengt aan de dokter. Simmons krijgt te horen dat hij niet lang meer te leven heeft, en dat hakt er flink in. Hij probeert zijn leven daarom te beteren.
Simmons doet er alles aan om zijn ex-verloofde (Leslie Mann) weer voor zich te winnen, hij maakt vrienden én hij is niet meer vervelend tegen willekeurige voorbijgangers. Hij doet er in Funny People dan ook alles aan zodat men hem na zijn dood zal herinneren als een vriendelijke man.
Tegen alle verwachtingen in krijgt hij plotseling te horen dat hij is genezen van zijn ziekte. Goed nieuws, althans zo lijkt het.
“Funny People gaat over tweede kansen. Wat doe je als je denkt dat je snel komt te overlijden, maar vervolgens toch blijft leven? Gebruik je de kennis die je in de afgelopen periode hebt opgegaan? Of ga je weer leven zoals je altijd hebt gedaan?” vertelt regisseur Judd Apatow over het dilemma in de film.
Zijn vrouw Leslie Mann speelt een rol in de film en ook Jonah Hill, Seth Rogen en Eric Bana maken hun opwachting.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman