TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tankcommandant Don 'Wardaddy' Collier (Brad Pitt) en zijn team werken al jaren samen. Wardaddy en Boyd 'Bible' Swan, Trini 'Gordo' Garcia en Grady 'Coon-Ass' Travis vormen een geoliede machine. In april 1945 – de Tweede Wereldoorlog is bijna voorbij – krijgen ze er een vijfde teamlid bij: groentje Norman Ellison.
Norman heeft nog nooit een wapen vastgehouden. Hij moet zijn strepen – en zijn bijnaam – nog verdienen. Aan de hand van de keiharde leermeester Wardaddy en zijn mannen leert Norman dat het leven in de krappe Sherman-tank die ze liefkozend Fury noemen zwaar en gevaarlijk is. En dat oorlog op z'n zachtst gezegd geen pretje is.
Of, in de woorden van Wardaddy: "Idealen zijn vreedzaam. De geschiedenis is gewelddadig."
Shia LaBeouf, Michael Peña en Jon Bernthal spelen de overige hoofdrollen in Fury. Zij, Brad Pitt en Logan Lerman hadden het zwaar tijdens de opnames. Regisseur David Ayer ging ver om de explosieve relatie tussen de mannen op te wekken. Hij liet de acteurs elkaar geestelijk én fysiek aanvallen.
Bovendien zaten ze continu met elkaar in een kleine ruimte. Dat is geen pretje, zeker niet als je bedenkt dat Shia LaBeouf zich wel érg inleefde in zijn rol: tijdens de opnames zou hij geen enkele keer gedoucht hebben.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside