TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De actiefilm Gamer speelt zich af in de nabije toekomst. In die futuristische wereld is een computergame ontwikkeld waarin terdoodveroordeelden de hoofdrol spelen. Letterlijk.
Via een internetverbinding besturen gamers de terdoodveroordeelden in een strijd van leven op dood. Terdoodveroordeelden die samen met hun Gamer dertig potjes achter elkaar weten te winnen, krijgen hun vrijheid terug. Gevangene Kable (Gerard Butler) en zijn bestuurder Simon (Logan Lerman) zijn bijna bij die dertig winstpotjes.
Dat is reden voor paniek bij Ken Castle (Michael C. Hall), de bedenker van de game. Het was helemaal niet de bedoeling dat iemand ooit maar in de buurt van level dertig zou komen. Om te voorkomen dat hij iemand moet vrijlaten, introduceert Castle superstrijder Hackman (Terry Crews) in de game. Lukt het Simon en Kable om de onverslaanbare Hackman uit te schakelen?
De pers was niet bepaald mild over Gamer. Veel recensenten verweten regisseurs Mark Neveldine en Brian Taylor een gebrek aan originaliteit. Het bioscooppubliek was het daar blijkbaar mee eens: de film bracht 42 miljoen dollar in het laatje. Dat klinkt aardig, maar het maken van Gamer kostte 50 miljoen.
Gamer is op zondag 23 februari 2025 om 00:35 uur te zien op Viaplay TV.
Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak