TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat niet goed met de aarde. Door klimaatverandering krijgt de planeet de ene natuurramp na de andere te verduren.
Wetenschappers ontwikkelen een manier om de aarde te redden. Een geavanceerd satellietsysteem moet ervoor zorgen dat natuurrampen in de toekomst uitblijven.
Dat werkt als een tierelier. Sinds het systeem in de lucht is, is er geen grote ramp meer geweest.
Na drie jaar begint het toch een beetje te rommelen. Met rampzalige gevolgen.
Maar het kan nog erger. Als het systeem averechts gaat werken heeft dat een allesverwoestende Geostorm tot gevolg.
Wetenschapper Jake (Gerard Butler), betrokken bij het originele ontwerp, en zijn broer Max (Jim Sturgess) gaan de ruimte in om het systeem te fiksen. Maar krijgen ze dat wel op tijd voor elkaar?
Filmstudio Warner was niet blij met de eerste versie van Geostorm. Ook het testpubliek was niet te spreken over de film.
Vandaar dat Warner producent Jerry Bruckheimer aantrok om de boel te redden. Hij zette scenarioschrijver Laeta Kalogridis en regisseur Danny Cannon aan het werk om de boel te fiksen.
Het tweetal – dat tot dan toe niks met de film te maken had – schreef en schoot in twee weken tijd nieuw materiaal om het verhaal vlot te trekken. Dat was een duur geintje: die twee weken werk kostten zo'n 15 miljoen dollar.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
