TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Carter (Sylvester Stallone) is een man die van aanpakken houdt. Dat komt hem in zijn werk goed van pas: Jack knapt in Las Vegas klusjes op voor maffiatypes en casino-eigenaren.
Als zijn broer bij een ongeluk om het leven komt, legt hij dat werk even neer. Carter gaat naar Seattle om de begrafenis bij te wonen.
Daar wordt hem al snel iets duidelijk: dat ongeluk heeft helemaal nooit plaatsgevonden. Jacks broer is vermoord.
Wie de daders zijn? Geen idee, dus gaat Jack dat in Get Carter uitzoeken.
Hij is natuurlijk niet bepaald een lieverdje, dus de moordenaar en zijn maatjes kunnen hun borst natmaken.
Get Carter is een remake van de gelijknamige Britse gangsterklassieker uit 1971. In die film speelt Michael Caine de hoofdrol.
Caine komt ook in deze remake voorbij. Hij speelt Cliff Brumby.
De Brit nam de rol aan omdat hij graag nog eens met Sylvester Stallone wilde samenwerken. De twee zijn bevriend sinds ze begin jaren 80 samen in Victory speelden.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv