TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In zijn jonge jaren sloot stuntman Johnny Blaze (Nicolas Cage) een deal met de duivel. Niet eens voor eigen gewin, maar om zijn doodzieke vader te redden.
Wie een deal sluit met de duivel, weet dat er een moment komt dat je moet terugbetalen. Doorgaans kost je dat je ziel.
In het geval van Johnny heeft Mephistopheles (Peter Fonda) andere plannen. Johnny moet veranderen in Ghost Rider, een vlammende wreker met een brandende schedel op de plek waar ooit zijn hoofd zat.
In die hoedanigheid moet Johnny het opnemen tegen hordes demonen. Zijn doel: de afvallige zoon van Mephistopheles tot de orde roepen.
In de tussentijd moet Ghost Rider Johnny alles op alles zetten om zijn oude vlam Roxanne (Eva Mendes) uit handen van de duivel te houden.
Nicolas Cage is een groot fan van de Ghost Rider-stripboeken van Avengers-uitgever Marvel. Hij wilde de rol van Johnny Blaze dan ook dolgraag spelen.
Of het geholpen heeft tijdens zijn audities weten we niet, maar Cage heeft zelfs een Ghost Rider-tattoo op zijn linker bovenarm. Om te voorkomen dat Johnny Blaze in de film met een tatoeage van zichzelf zou rondlopen, moest Cage die tattoo met make-up verbergen.
Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker
11:26Anouk laat van zich horen bij VI: 'Ik moet kaarten verkopen'
11:07RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling