TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In zijn jonge jaren sloot stuntman Johnny Blaze (Nicolas Cage) een deal met de duivel. Niet eens voor eigen gewin, maar om zijn doodzieke vader te redden.
Wie een deal sluit met de duivel, weet dat er een moment komt dat je moet terugbetalen. Doorgaans kost je dat je ziel.
In het geval van Johnny heeft Mephistopheles (Peter Fonda) andere plannen. Johnny moet veranderen in Ghost Rider, een vlammende wreker met een brandende schedel op de plek waar ooit zijn hoofd zat.
In die hoedanigheid moet Johnny het opnemen tegen hordes demonen. Zijn doel: de afvallige zoon van Mephistopheles tot de orde roepen.
In de tussentijd moet Ghost Rider Johnny alles op alles zetten om zijn oude vlam Roxanne (Eva Mendes) uit handen van de duivel te houden.
Nicolas Cage is een groot fan van de Ghost Rider-stripboeken van Avengers-uitgever Marvel. Hij wilde de rol van Johnny Blaze dan ook dolgraag spelen.
Of het geholpen heeft tijdens zijn audities weten we niet, maar Cage heeft zelfs een Ghost Rider-tattoo op zijn linker bovenarm. Om te voorkomen dat Johnny Blaze in de film met een tatoeage van zichzelf zou rondlopen, moest Cage hem met make-up verbergen.
De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026