TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De reusachtige Godzilla is sinds zijn grote gevecht met zijn driekoppige aartsvijand, King Ghidorah, niet meer gezien. De mensheid is ondertussen begonnen vreedzaam samen te leven met de Titanen.
Maar Godzilla komt weer tevoorschijn en de ellende begint weer van voor af aan. Door zijn niets ontzienende verwoesting moet de mensheid een beroep doen op een andere legende om hem te stoppen: Kong.
Maar de antropologische linguïst van het wetenschappelijke instituut Monarch, dr. Ilene Andrews (Rebecca Hall) en haar begaafde geadopteerde dochter, Jia (Kaylee Hottle), voelen dat er in Godzilla vs. Kong veel meer op het spel staat.
Er is de laatste tijd veel te doen over de lengte van films. Vooral epische films waarin heel veel gebeurt willen wel eens richting drie uur gaan of daar overheen gaan.
Regisseur Adam Wingard koos voor een speelduur van iets minder dan twee uur. De regisseur verklaarde dat er een goede reden voor moet hebben als je een film veel langere maakt. In een film van drie uur, krijg je geen extra uur vechtende monsters, maar een uur langer mensen die over monsters praten.
Zo gaat KRO-NCRV om met de uitgestelde aflevering van De Slimste Mens
12:25Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse