TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De reusachtige Godzilla is sinds zijn grote gevecht met zijn driekoppige aartsvijand, King Ghidorah, niet meer gezien. De mensheid is ondertussen begonnen vreedzaam samen te leven met de Titanen.
Maar Godzilla komt weer tevoorschijn en de ellende begint weer van voor af aan. Door zijn niets ontzienende verwoesting moet de mensheid een beroep doen op een andere legende om hem te stoppen: Kong.
Maar de antropologische linguïst van het wetenschappelijke instituut Monarch, dr. Ilene Andrews (Rebecca Hall) en haar begaafde geadopteerde dochter, Jia (Kaylee Hottle), voelen dat er in Godzilla vs. Kong veel meer op het spel staat.
Er is de laatste tijd veel te doen over de lengte van films. Vooral epische films waarin heel veel gebeurt willen wel eens richting drie uur gaan of daar overheen gaan.
Regisseur Adam Wingard koos voor een speelduur van iets minder dan twee uur. De regisseur verklaarde dat er een goede reden voor moet hebben als je een film veel langere maakt. In een film van drie uur, krijg je geen extra uur vechtende monsters, maar een uur langer mensen die over monsters praten.
Winter Vol Liefde-kandidate Yasmine is moeder geworden
16:28De streamingtip van de week: Jo Nesbø’s Detective Hole op Netflix
15:44Ben of ken jij een groot gezin? KRO-NCRV zoekt er eentje voor Een Huis Vol
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
15:31Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates