TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De notoire autodief Randall ‘Memphis’ Raines heeft zijn criminele leven vaarwel gezegd. Prompt daalt het aantal autodiefstallen in zijn buurt met meer dan 40 procent. Hij verdient zijn brood inmiddels op een afgelegen kinderkartbaan.
Op een dag krijgt Memphis (Nicolas Cage) te horen dat zijn broertje Kip (Giovanni Ribisi) in de problemen zit. Kip moest vijftig klassieke wagens jatten voor een louche autohandelaar, maar heeft de klus totaal verprutst.
Memphis besluit de bijna onmogelijke opdracht op zich te nemen om het leven van zijn broer te redden. Hij heeft in Gone in Sixty Seconds drie dagen de tijd, terwijl zijn criminele opdrachtgever én de politie in zijn nek hijgen.
Gelukkig hoeft Memphis de klus niet in zijn eentje te klaren. Hij krijgt hulp van zijn oude team. Types als ouwe rot Otto (Robert Duvall), Memphis’ ex Sara (Angelina Jolie) en The Sphinx (Vinnie Jones) kun je er goed bij hebben.
Na zorgvuldige voorbereiding gaan Memphis en zijn crew ervoor: vijftig kostbare auto’s stelen. Alleen hebben ze nu nog maar één nacht.
Het barst in Gone in Sixty Seconds van de spectaculaire achtervolgingen en racescènes. Nicolas Cage zat in al die scènes zelf achter het stuur, er kwam geen stuntman aan te pas. Cage had zo veel lol in het racen, dat hij er na de opnames mee doorging.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger