TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De tv-serie trok drommen kijkers en bijna twee miljoen (!) mensen kochten een kaartje voor de film Gooische vrouwen. In deze tweede film nemen de immens populaire dames afscheid met een knaller.
Aan het begin van Gooische vrouwen II komt Claire (Tjitske Reidinga) helemaal veranderd terug uit het verre Burkina Faso. Cheryl (Linda de Mol) is er helemaal klaar mee dat Martin (Peter Paul Muller) haar keer op keer bedriegt: ze wil scheiden.
Ook Anouk (Susan Visser) is ongelukkig in de liefde. Met Roelien (Lies Visschedijk) gaat het juist wel goed. Ze gaat in op een huwelijksaanzoek van Evert (Leopold Witte).
Voor ze in het huwelijksbootje stapt, gaan de dames samen naar Oostenrijk voor een welverdiende wintersportvakantie.
Gooische Vrouwen II was net zoals zijn voorganger een ware bioscoophit. De film haalde de magische grens van twee miljoen bezoekers. Daarmee werd het de best bekeken film van 2014 en een van de succesvolste Nederlandse films aller tijden.
Dat is nog eens op je hoogtepunt stoppen.
Partnerbijdrage
Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie
10:46Charlie Brooker belooft meer Black Mirror dan ooit: nieuw seizoen in de maak
09:28Video: Thomas van Groningen over het succes van Nieuws van de Dag
08:43Dit is de winnaar van The Masked Singer 2025/2026
07:57De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht