TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De tv-serie trok drommen kijkers en bijna twee miljoen (!) mensen kochten een kaartje voor de film Gooische vrouwen. In deze tweede film nemen de immens populaire dames afscheid met een knaller.
Aan het begin van Gooische vrouwen II komt Claire (Tjitske Reidinga) helemaal veranderd terug uit het verre Burkina Faso. Cheryl (Linda de Mol) is er helemaal klaar mee dat Martin (Peter Paul Muller) haar keer op keer bedriegt: ze wil scheiden.
Ook Anouk (Susan Visser) is ongelukkig in de liefde. Met Roelien (Lies Visschedijk) gaat het juist wel goed. Ze gaat in op een huwelijksaanzoek van Evert (Leopold Witte).
Voor ze in het huwelijksbootje stapt, gaan de dames samen naar Oostenrijk voor een welverdiende wintersportvakantie.
Gooische Vrouwen II was net zoals zijn voorganger een ware bioscoophit. De film haalde de magische grens van twee miljoen bezoekers. Daarmee werd het de best bekeken film van 2014 en een van de succesvolste Nederlandse films aller tijden.
Dat is nog eens op je hoogtepunt stoppen.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind