TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Greenland suist komeet Clarke met grote snelheid richting de aarde. Toch is er geen paniek, want het zal de aarde net passeren. Tenminste dat is de verwachting.
Die berekening blijkt niet te kloppen en ineens wordt duidelijk dat massa-uitsterven dreigt. Ingenieur John Garrity (Gerard Butler) lijkt geluk te hebben want hij maakt samen met zijn gezin toch nog kans om de inslag te overleven.
Hij staat namelijk op een geheime evacuatielijst van de Amerikaanse overheid. Ze zullen naar een speciale bunker in Groenland geëvacueerd worden. Als ze zich melden bij het evacuatievliegtuig gaat het toch nog helemaal mis: militaire functionarissen komen erachter dat zijn zoon diabetes heeft. Niemand met een chronische ziekte mag mee.
John zal een andere manier moeten vinden om naar Groenland te komen met zijn gezien om een kans te maken om te overleven. Het wordt een race tegen de klok in Greenland.
De komeet in Greenland heeft de naam Clarke met een reden gekregen. Het is namelijk een eerbetoon aan auteur Arthur C. Clarke. Hij was de schrijver van het boek The hammer of God uit 1993, waarin de inslag van een planeetverwoestende astroïde wordt beschreven.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026