TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Greenland suist komeet Clarke met grote snelheid richting de aarde. Toch is er geen paniek, want het zal de aarde net passeren. Tenminste dat is de verwachting.
Die berekening blijkt niet te kloppen en ineens wordt duidelijk dat massa-uitsterven dreigt. Ingenieur John Garrity (Gerard Butler) lijkt geluk te hebben want hij maakt samen met zijn gezin toch nog kans om de inslag te overleven.
Hij staat namelijk op een geheime evacuatielijst van de Amerikaanse overheid. Ze zullen naar een speciale bunker in Groenland geëvacueerd worden. Als ze zich melden bij het evacuatievliegtuig gaat het toch nog helemaal mis: militaire functionarissen komen erachter dat zijn zoon diabetes heeft. Niemand met een chronische ziekte mag mee.
John zal een andere manier moeten vinden om naar Groenland te komen met zijn gezien om een kans te maken om te overleven. Het wordt een race tegen de klok in Greenland.
De komeet in Greenland heeft de naam Clarke met een reden gekregen. Het is namelijk een eerbetoon aan auteur Arthur C. Clarke. Hij was de schrijver van het boek The hammer of God uit 1993, waarin de inslag van een planeetverwoestende astroïde wordt beschreven.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw