TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Grown Ups kwam Lenny na dertig jaar zijn vrienden van de middelbare school weer tegen. Die ontmoeting heeft hem blijkbaar aan het denken gezet.
In Grown Ups 2 besluiten Lenny Feder (Adam Sandler) en zijn gezin te gaan verhuizen. Lenny, zijn vrouw Roxanne (Salma Hayek) en hun kinderen laten metropool Los Angeles achter zich.
Waar ze nu gaan wonen? In het stadje waar Lenny is opgegroeid.
Zijn oude maten Eric (Kevin James), Kurt (Chris Rock) en Marcus (Davis Spade) wonen daar al hun hele even. Lenny en Roxanne hoeven om aanspraak dus niet verlegen te zitten.
Roxanne en Lenny hebben er in Grown Ups 2 voor gekozen om L.A. te verruilen voor het rustige New England. Ze denken dat dat een betere omgeving is om hun kinderen op te voeden.
Lenny's maten zijn ondertussen ook aan kroost begonnen, vriendjes genoeg voor iedereen,
Alleen: is New England wel zo veel veiliger dan wereldstad Los Angeles? Er wonen namelijk behoorlijk rare types in het stadje waar Lenny opgroeide. En voor stadsmensen is al die rust en natuur ook best ingewikkeld.
Rob Schneider is de enige hoofdrolspeler uit Grown Ups die in dit vervolg niet terugkeert. Het gerucht ging dat hij en Adam Sandler ruzie hadden. De echte reden dat Schneider niet meedeed is een stuk minder spectaculair.
Schneiders agenda zat zo vol dat hij geen tijd had voor de opnamen. En ook niet onbelangrijk: zijn vrouw stond op het punt van bevallen.
Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA