TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hancock (Will Smith) is geen doorsneeheld. Hij is chagrijnig, drinkt, vloekt, en laat bij zijn reddingsacties vaak een spoor van vernieling achter. Ondanks zijn superheldendaden is de stad Los Angeles niet blij met hem. De bewoners joelen hem uit.
Als Hancock het leven van Ray Embrey (Jason Bateman) redt, krijgt hij eindelijk wel de waardering die hij zoekt. Marketingman Ray is dolblij met Hancock.
Om die dankbaarheid de uiten, biedt hij aan Hancocks publieke imago wat op te vijzelen. Rays eerste stap: Hancock moet zich zelf ook wat beter gaan gedragen.
Hancock opvoeden blijkt moeilijker dan verwacht, vooral als hij gevoelens lijkt te krijgen voor Rays vrouw Mary (Charlize Theron). Deze mysterieuze schone is niet helemaal eerlijk over wie ze is.
Hancock weet het zeker: hij kent haar ergens van. Maar waarvan?
De makers van Hancock hebben een lange adem. Het script zwom al ruim tien jaar door Hollywood rond voordat de film uiteindelijk gemaakt werd.
En steeds zou een andere Hollywoodster superheld Hancock gaan spelen. Naast Will Smith waren ook George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon en Leonardo DiCaprio in de race voor de hoofdrol.
Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'