TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hancock (Will Smith) is geen doorsneeheld. Hij is chagrijnig, drinkt, vloekt, en laat bij zijn reddingsacties vaak een spoor van vernieling achter. Ondanks zijn superheldendaden is de stad Los Angeles niet blij met hem. De bewoners joelen hem uit.
Als Hancock het leven van Ray Embrey (Jason Bateman) redt, krijgt hij eindelijk wel de waardering die hij zoekt. Marketingman Ray is dolblij met Hancock.
Om die dankbaarheid de uiten, biedt hij aan Hancocks publieke imago wat op te vijzelen. Rays eerste stap: Hancock moet zich zelf ook wat beter gaan gedragen.
Hancock opvoeden blijkt moeilijker dan verwacht, vooral als hij gevoelens lijkt te krijgen voor Rays vrouw Mary (Charlize Theron). Deze mysterieuze schone is niet helemaal eerlijk over wie ze is.
Hancock weet het zeker: hij kent haar ergens van. Maar waarvan?
De makers van Hancock hebben een lange adem. Het script zwom al ruim tien jaar door Hollywood rond voordat de film uiteindelijk gemaakt werd.
En steeds zou een andere Hollywoodster superheld Hancock gaan spelen. Naast Will Smith waren ook George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon en Leonardo DiCaprio in de race voor de hoofdrol.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'