TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mason Storm (Steven Seagal) werkt bij de politie van Los Angeles. Hij is op zoek naar bewijs dat een maffiabaas achter de tralies kan doen belanden.
De maffia zit ondertussen ook niet stil. In tegendeel: als de schurken erachter komen wie Mason is en wat hij doet, besluiten ze hem een lesje te leren. Dat doen ze door bij hem thuis in te breken. Daarbij brengen de inbrekers zijn vrouw op gruwelijke wijze om het leven, Mason laten ze voor dood achter. Dat hadden ze beter niet kunnen doen. Mason is namelijk helemaal niet dood, hij ligt slechts in coma.
Als hij in Hard to Kill zeven jaar later weer ontwaakt, is hij vanaf die eerste wakkere minuut uit op wraak.
Kelly LeBrock speelt in Hard to Kill de rol van Andy, de verpleegkundige die Mason al die tijd verzorgt. Eigenlijk was ze in 1990 – toen de film verscheen – al zo goed als gestopt met acteren. Ze deed alleen maar mee om Steven Seagal, met wie ze destijds getrouwd was, een plezier te doen. Daar is ze achteraf niet zo heel blij mee.
Niet voor niets noemt ze de film in plaats van Hard to Kill dikwijls Hard to Watch of Hard to Believe.
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino