TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mason Storm (Steven Seagal) werkt bij de politie van Los Angeles. Hij is op zoek naar bewijs dat een maffiabaas achter de tralies kan doen belanden.
De maffia zit ondertussen ook niet stil. In tegendeel: als de schurken erachter komen wie Mason is en wat hij doet, besluiten ze hem een lesje te leren. Dat doen ze door bij hem thuis in te breken. Daarbij brengen de inbrekers zijn vrouw op gruwelijke wijze om het leven, Mason laten ze voor dood achter. Dat hadden ze beter niet kunnen doen. Mason is namelijk helemaal niet dood, hij ligt slechts in coma.
Als hij in Hard to Kill zeven jaar later weer ontwaakt, is hij vanaf die eerste wakkere minuut uit op wraak.
Kelly LeBrock speelt in Hard to Kill de rol van Andy, de verpleegkundige die Mason al die tijd verzorgt. Eigenlijk was ze in 1990 – toen de film verscheen – al zo goed als gestopt met acteren. Ze deed alleen maar mee om Steven Seagal, met wie ze destijds getrouwd was, een plezier te doen. Daar is ze achteraf niet zo heel blij mee.
Niet voor niets noemt ze de film in plaats van Hard to Kill dikwijls Hard to Watch of Hard to Believe.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week