TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na tien jaar en acht films – regisseur David Yates knipte het zevende boek op in twee delen – kwam er in 2011 een einde aan de megasuccesvolle filmreeks rond tovenaarsleerling Harry Potter.
Harry Potter and The Deathly Hallows: Part 2 gaat verder waar deel 1 stopte: op het moment dat Voldemort (Ralph Fiennes) triomfantelijk de toverstok in de lucht steekt, die hij van de vermoorde Perkamentus heeft geroofd.
Om te voorkomen dat Voldemort – nu machtiger dan ooit – de wereld kan overnemen, zoeken Harry (Daniel Radcliffe), Hermelien (Emma Watson) en Ron (Rupert Grint) de laatste Gruzielementen.
Als ze die hebben gevonden, kan het gevecht pas echt beginnen.
En wat voor een gevecht: de ultieme strijd tussen goed en kwaad maakt van toverschool Zweinstein een slagveld van epische proporties.
In de acht Harry Potter-films heeft Daniel Radcliffe nogal wat toverstokjes versleten. Naar verluidt een stuk of tachtig.
Niet omdat de acteur zo druk aan het toveren was, maar omdat hij ze tussen de opnames door gebruikte als drumstokken.
Ondanks al het spektakel aan het einde is Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 de kortste van alle acht films. Na 2 uur en 10 minuten zit het er echt op voor Harry, Ron en Hermelien.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen