TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou, niet dus. In Harry Potter and the Prisoner of Azkaban raakt het drietal gewoon weer in allerlei spannende en gevaarlijke avonturen verzeild. Meer dan in de eerste delen is er aandacht voor de sfeer, de goed bedachte details en de wonderen van de tovenaarswereld.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban begint met een saaie zomer bij de familie Duffeling, maar al snel is het gedaan met de rust. Harry (Daniel Radcliffe) mag niet toveren tussen de dreuzels (gewone mensen).
Als zijn tante op bezoek komt en het bloed onder Harry’s nagels vandaan haalt, blaast hij haar met een fantastische toverspreuk ‘per ongeluk’ op. Gewoonlijk zou dit een zware straf opleveren, maar voor deze ene keer mag Harry terug naar Zweinstein.
Als Harry terug op school is, wordt al snel duidelijk dat ook het derde jaar niet rustig gaat worden voor Harry, Ron (Rupert Grint) en Hermelien (Emma Watson). De gevaarlijke crimineel Sirius Zwarts is ontsnapt uit de magische gevangenis Azkaban en het lijkt erop dat hij het op Harry gemunt heeft.
Vlak voor de opnames van Harry Potter and the Prisoner of Azkaban begonnen overleed Richard Harris, de acteur die in de eerste twee films de rol van schoolhoofd Albus Perkamentus speelde. Michael Gambon nam de rol over.
De streamingtip van de week: Rippers op Videoland
11:17Bekijk hier de aflevering van Pokerface met Senna, El Che, Floris en Roma uit De Bondgenoten
10:59Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?