TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou, niet dus. In Harry Potter and the Prisoner of Azkaban raakt het drietal gewoon weer in allerlei spannende en gevaarlijke avonturen verzeild. Meer dan in de eerste delen is er aandacht voor de sfeer, de goed bedachte details en de wonderen van de tovenaarswereld.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban begint met een saaie zomer bij de familie Duffeling, maar al snel is het gedaan met de rust. Harry (Daniel Radcliffe) mag niet toveren tussen de dreuzels (gewone mensen).
Als zijn tante op bezoek komt en het bloed onder Harry’s nagels vandaan haalt, blaast hij haar met een fantastische toverspreuk ‘per ongeluk’ op. Gewoonlijk zou dit een zware straf opleveren, maar voor deze ene keer mag Harry terug naar Zweinstein.
Als Harry terug op school is, wordt al snel duidelijk dat ook het derde jaar niet rustig gaat worden voor Harry, Ron (Rupert Grint) en Hermelien (Emma Watson). De gevaarlijke crimineel Sirius Zwarts is ontsnapt uit de magische gevangenis Azkaban en het lijkt erop dat hij het op Harry gemunt heeft.
Vlak voor de opnames van Harry Potter and the Prisoner of Azkaban begonnen overleed Richard Harris, de acteur die in de eerste twee films de rol van schoolhoofd Albus Perkamentus speelde. Michael Gambon nam de rol over.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026