TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op de Kalmthoutse heide, niet ver van Antwerpen, wordt het onthoofde lichaam van een jonge vrouw gevonden. Rechercheurs Eric Vincke en Freddy Verstuyft onderzoeken de zaak.
Niet veel later treffen de twee een verdwaalde jonge vrouw aan. Niet alleen dat: ze is helemaal verkleumd en versuft.
Als blijkt dat ze gedrogeerd is, weet Verstuyft (Werner De Smedt) het zeker. Deze vrouw is ternauwernood ontsnapt aan degene die het andere slachtoffer onthoofdde.
Zijn collega is daar nog niet zo zeker van. Vincke (Koen De Bouw) schakelt de Nederlandse Europol-agent Mulder (Marcel Hensema) in.
Samen onderzoeken ze in Het Tweede Gelaat het verband tussen deze zaak en een soortgelijke moord die een paar jaar geleden in Keulen plaatsvond. Kunnen ze de dader vinden voor hij weer toeslaat? Of is het toch Verstuyft die het bij het rechte eind heeft?
Het Tweede Gelaat is niet de eerste film waarin Vincke en Verstuyft samen achter moordenaars aangaan. Dat deden ze ook al in De zaak Alzheimer en Dossier K.
Net als zijn voorgangers is deze film gebaseerd op een boek van de Vlaamse thrillerschrijver Jef Geeraerts. Koen De Bouw en Werner De Smedt spelen in alle films de hoofdrol.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar