TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op de Kalmthoutse heide, niet ver van Antwerpen, wordt het onthoofde lichaam van een jonge vrouw gevonden. Rechercheurs Eric Vincke en Freddy Verstuyft onderzoeken de zaak.
Niet veel later treffen de twee een verdwaalde jonge vrouw aan. Niet alleen dat: ze is helemaal verkleumd en versuft.
Als blijkt dat ze gedrogeerd is, weet Verstuyft (Werner De Smedt) het zeker. Deze vrouw is ternauwernood ontsnapt aan degene die het andere slachtoffer onthoofdde.
Zijn collega is daar nog niet zo zeker van. Vincke (Koen De Bouw) schakelt de Nederlandse Europol-agent Mulder (Marcel Hensema) in.
Samen onderzoeken ze in Het Tweede Gelaat het verband tussen deze zaak en een soortgelijke moord die een paar jaar geleden in Keulen plaatsvond. Kunnen ze de dader vinden voor hij weer toeslaat? Of is het toch Verstuyft die het bij het rechte eind heeft?
Het Tweede Gelaat is niet de eerste film waarin Vincke en Verstuyft samen achter moordenaars aangaan. Dat deden ze ook al in De zaak Alzheimer en Dossier K.
Net als zijn voorgangers is deze film gebaseerd op een boek van de Vlaamse thrillerschrijver Jef Geeraerts. Koen De Bouw en Werner De Smedt spelen in alle films de hoofdrol.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'