TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net op het moment dat vertegenwoordiger Tony (Kevin Janssens) op het punt staat met zijn schoonfamilie naar de Ardennen te trekken voor een lekker weekendje weg, stuurt zijn baas hem naar de andere kant van België: West-Vlaanderen.
Daar moet Tony proberen een nieuw product aan de man te brengen, de Porki. Porki is een mechanisch varken dat de voortplanting bij varkens stimuleert en varkensfokkers zo veel werk uit handen moet nemen.
Tony ziet zijn weekend al in het water vallen, maar het kan nog erger: door een auto-ongeluk strandt hij in Madonna, een West-Vlaams dorpje waar de tijd letterlijk stil lijkt te hebben gestaan.
Dat geeft deze sympathieke komedie het licht magisch-realistische tintje waardoor de film zich onderscheidt.
Hoofdrolspeler Kevin Janssens heeft ooit gezegd dat hij meteen weet of een script hem aanstaat of niet. Dat was bij Het Varken van Madonna niet anders.
In de Vlaamse Libelle zei hij: “Ik heb dat script in één ruk uitgelezen met een brede glimlach op mijn gezicht. Het is een warme feelgoodfilm zonder pretentie en met leuke personages.”
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man