TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat niet goed met Uitgeverij Goudemondt. Sinds vader Alfred zich uit het familiebedrijf heeft teruggetrokken, runnen zijn zoons Marc en Boudewijn de zaak. Zonder al te veel succes.
Boudewijn (Alex Klaassen) en Marc (Gijs Naber) weten precies wat ze nodig hebben om Goudemondt te redden: een bestseller.
Maar waar haal je die zo snel vandaan? Goede manuscripten zijn zeldzaam.
En dan ploffen er op een dag zowaar twee manuscripten op de deurmat.
Het ene is een slecht geschreven flutromannetje van schoenenverkoopster Brigitte Hooijmakers (Chantal Janzen). Het andere, Het verlangen van Herman Schutte (Peter Bolhuis), is een waar meesterwerk.
Probleempje: Herman is een mensenschuwe stotteraar met een enorme wijnvlek op zijn gezicht. Hij kan dan misschien wel schrijven als de beste, hij is als persoon totaal onverkoopbaar.
Boudewijn krijgt de gouden ingeving. Hij sluit een deal met Herman en Brigitte: zij doet zich voor als de schrijfster van Het verlangen, hij bereikt met zijn werk een groot publiek zonder dat hij er verder iets voor hoeft te doen.
Dat klinkt als een win-winsituatie en in de praktijk loopt het ook nog eens als een zonnetje. Maar hoe lang kan zoiets goed gaan?
Wanneer stijgt de roem Brigitte naar het hoofd? Wordt Herman jaloers op haar succes? Je ziet het in Het verlangen.
Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
11:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?