TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Jason Bateman) en zijn vrienden Dale (Charlie Day) en Kurt (Jason Sudeikis) hadden het in Horrible Bosses flink te stellen met hun bazen.
Het ging zelfs zo ver dat ze probeerden hun chefs te laten vermoorden. Al verliep dat niet helemaal zonder plan.
In Horrible Bosses 2 verzinnen de vrienden een beter plan om van hun bazen af te komen. Ze beginnen een eigen bedrijf.
Wie eigen baas heeft, heeft immers geen last meer vervelende chefs.
Dat pakt allemaal net effe anders uit. Als investeerder Bert Hanson (Christoph Waltz) hen een loer draait, hebben ze weer een probleem.
En weer is hun oplossing niet bepaald de meest logische. Nick, Dale en Kurt gaan Berts zoon Rex (Chris Pine) ontvoeren.
Met het losgeld dat dat oplevert kunnen ze alles oplossen. Of toch niet?
Christoph Waltz speelt in Horrible Bosses 2 de rol van zakenman Bert Hanson. Hij was niet de enige acteur die in beeld was voor de rol.
En zijn concurrenten waren niet de minsten. De makers hadden voor Bert ook acteergrootheden als Tommy Lee Jones en Jack Nicholson in gedachten.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'