TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Jason Bateman) en zijn vrienden Dale (Charlie Day) en Kurt (Jason Sudeikis) hadden het in Horrible Bosses flink te stellen met hun bazen.
Het ging zelfs zo ver dat ze probeerden hun chefs te laten vermoorden. Al verliep dat niet helemaal zonder plan.
In Horrible Bosses 2 verzinnen de vrienden een beter plan om van hun bazen af te komen. Ze beginnen een eigen bedrijf.
Wie eigen baas heeft, heeft immers geen last meer vervelende chefs.
Dat pakt allemaal net effe anders uit. Als investeerder Bert Hanson (Christoph Waltz) hen een loer draait, hebben ze weer een probleem.
En weer is hun oplossing niet bepaald de meest logische. Nick, Dale en Kurt gaan Berts zoon Rex (Chris Pine) ontvoeren.
Met het losgeld dat dat oplevert kunnen ze alles oplossen. Of toch niet?
Christoph Waltz speelt in Horrible Bosses 2 de rol van zakenman Bert Hanson. Hij was niet de enige acteur die in beeld was voor de rol.
En zijn concurrenten waren niet de minsten. De makers hadden voor Bert ook acteergrootheden als Tommy Lee Jones en Jack Nicholson in gedachten.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk