TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Slechtste. Verjaardag. Ooit. Student Tree (Jessica Rothe) wordt op de ochtend van haar verjaardag wakker met een enorme kater. En dat is nog maar het begin van een hele slechte dag.
Om te beginnen ligt Tree niet in haar eigen bed. En wie die kerel naast haar in bed ook alweer is? Geen idee.
De rest van haar verjaardag brengt niet veel bijzonders. Tot Tree 's avonds op weg gaat naar haar verjaardagsfeestje.
Op straat komt ze een vreemdeling met een creepy masker tegen. Tree wil doorlopen, maar de vreemdeling steekt haar neer.
Einde Happy Death Day? Niet dus. Meteen daarna wordt Tree doodleuk weer wakker op haar verjaardag.
Zo begint het hele circus dus weer van voren af aan, als in een horrorversie van Groundhog Day. Lukt het Tree om die bizarre dodelijke cirkel te doorbreken?
Happy Death Day deed het behoorlijk goed in de bioscopen. Alleen al in het openingsweekend haalde de film 26 miljoen dollar op.
Uiteindelijk bleef de teller steken op zo'n 125 miljoen. Niet slecht voor een film die ongeveer 5 miljoen kostte.
Geld zat dus ook om een vervolg van te maken: Happy Death Day 2U verscheen begin 2019.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?