TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Slechtste. Verjaardag. Ooit. Student Tree (Jessica Rothe) wordt op de ochtend van haar verjaardag wakker met een enorme kater. En dat is nog maar het begin van een hele slechte dag.
Om te beginnen ligt Tree niet in haar eigen bed. En wie die kerel naast haar in bed ook alweer is? Geen idee.
De rest van haar verjaardag brengt niet veel bijzonders. Tot Tree 's avonds op weg gaat naar haar verjaardagsfeestje.
Op straat komt ze een vreemdeling met een creepy masker tegen. Tree wil doorlopen, maar de vreemdeling steekt haar neer.
Einde Happy Death Day? Niet dus. Meteen daarna wordt Tree doodleuk weer wakker op haar verjaardag.
Zo begint het hele circus dus weer van voren af aan, als in een horrorversie van Groundhog Day. Lukt het Tree om die bizarre dodelijke cirkel te doorbreken?
Happy Death Day deed het behoorlijk goed in de bioscopen. Alleen al in het openingsweekend haalde de film 26 miljoen dollar op.
Uiteindelijk bleef de teller steken op zo'n 125 miljoen. Niet slecht voor een film die ongeveer 5 miljoen kostte.
Geld zat dus ook om een vervolg van te maken: Happy Death Day 2U verscheen begin 2019.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer