TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je in je werk iets traumatisch meemaakt? Gijzelingsonderhandelaar Jeff Talley heeft in Hostage wel een idee. Hij pakt zijn biezen en verhuist met zijn gezin naar het platteland. Daar is het tenminste rustig.
Drie keer raden wie er na die verhuizing bedrogen uitkomt. Juist ja: Jeff. Hij mag dan wel weg zijn uit de hectiek van Los Angeles, maar in het rustige plaatsje waar hij nu politiechef is gebeurt ook wel eens wat.
Wat begint als een simpele (poging tot) autodiefstal loopt in Hostage behoorlijk uit de hand. Resultaat: een gijzeling.
Onder de gijzelaars zijn ook Jeffs vrouw en dochter. Mooi niet dus dat Jeff op zijn handen blijft zitten.
Hoofdrolspeler Bruce Willis hoeft in Hostage nauwelijks te acteren in de scènes met Jeffs dochter Amanda. Zijn eigen dochter Rumer speelt die rol. Het is dus eigenlijk net als thuis.
Rumer heeft die rol niet eens te danken aan haar vader. Papa Bruce stond erop dat Rumer net als iedereen gewoon auditie moest doen.
Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie
22:44Kookzender 24Kitchen stopt na 15 jaar op televisie: 'Met pijn in het hart'