TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hot Rod wist niet veel mensen naar de bioscopen te trekken, maar wist in de jaren daarna steeds meer fans te vergaren.
Rod Kimble (Andy Samberg) doet zijn best om het te maken als stuntman. Alleen lukken zijn pogingen om grote sprongen te maken met zijn bromfiets nog niet echt. Hij heeft een slechte band met zijn arrogante stiefvader Frank (Ian McShane). Frank vindt Rod een nietsnut en een slappeling.
Op een dag blijkt dat Frank een harttransplantatie nodig heeft. Daar 50.000 dollar voor nodig en dat is er niet. Dus besluit Rod de held van de dag te worden: hij gaat geld inzamelen door de ultieme stunt uit te voeren. Zo hoopt hij eindelijk het respect van Frank te verdienen.
Dat zou heel pijnlijk kunnen worden, en omdat sommige grappen de plank misslaan is dat het soms ook. Toch is Hot Rod een vermakelijke komedie met het hart op de juiste plaats.
Hot Rod is een film van de comedygroep The Lonely Island, bestaande uit Andy Samberg, Jorma Taccone, en Akiva Schaffer. Ze werden bekend van het sketchprogramma Saturday night live.
De film was eigenlijk geschreven voor Will Ferrell, maar toen The Lonely Island de film mocht maken hebben ze het script herschreven zodat die beter bij hun eigen stijl paste.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen