TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Moeder Loes (Loes Luca) is een oude hippie. Ze leidde vroeger een losbandig leven en ook nu is ze niet het type dat de hand op de knip houdt.
Vandaar dat ze nu haar huis dreigt kwijt te raken. Het prachtige huis waar haar dochters Gijsje (Eva van de Wijdeven) en Marjolein (Jelka van Houten) zijn opgegroeid.
Ze zijn dan wel zussen, Marjolein en Gijsje lijken in niets op elkaar. Een gevolg van Loes’ losbandige leven: ze hebben niet dezelfde vader.
In Huisvrouwen bestaan niet gaan de zussen samen proberen hun moeder te helpen. Als reclamemaker Gijsje een grote klus binnensleept, kunnen ze met het geld dat dat oplevert Loes’ schuld afbetalen.
Klinkt superlogisch, maar zo vanzelfsprekend gaat het natuurlijk allemaal niet.
Sowieso vindt Marjolein het allemaal nogal ingewikkeld. De chaotische moeder van drie kinderen is net haar baan kwijtgeraakt.
Ze maakt nu voor het eerst in haar leven kennis met het echt huisvrouwenbestaan. En dat bevalt haar eigenlijk maar niks.
Gijsje heeft juist altijd alles op orde. Op één ding na: het lukt haar en haar vriend maar niet om zwanger te raken.
Huisvrouwen bestaan niet is een verfilming van het toneelstuk De huisvrouwmonologen. Dat toneelstuk is weer gebaseerd op een boek van Sylvia Witteman.
Cabaretier Richard Kemper – bekend van Veldhuis & Kemper – bewerkte het toneelstuk tot een filmscenario.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'