TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Moeder Loes (Loes Luca) is een oude hippie. Ze leidde vroeger een losbandig leven en ook nu is ze niet het type dat de hand op de knip houdt.
Vandaar dat ze nu dreigt haar huis kwijt te raken. Het prachtige huis waar haar dochters Gijsje (Eva van de Wijdeven) en Marjolein (Jelka van Houten) zijn opgegroeid.
Ze zijn dan wel zussen, Marjolein en Gijsje lijken in niets op elkaar. Een gevolg van Loes’ losbandige leven: ze hebben niet dezelfde vader.
In Huisvrouwen Bestaan Niet gaan de zussen samen proberen hun moeder te helpen. Als reclamemaker Gijsje een grote klus binnensleept, kunnen ze met het geld dat dat oplevert Loes’ schuld afbetalen.
Klinkt superlogisch, maar zo vanzelfsprekend gaat het natuurlijk allemaal niet.
Sowieso vindt Marjolein het allemaal nogal ingewikkeld. De chaotische moeder van drie kinderen is net haar baan kwijtgeraakt.
Ze maakt nu voor het eerst in haar leven kennis met het echt huisvrouwenbestaan. En dat bevalt haar eigenlijk maar niks.
Gijsje heeft juist altijd alles op orde. Op één ding na: het lukt haar en haar vriend maar niet om zwanger te raken.
Huisvrouwen bestaan niet is een verfilming van het toneelstuk De Huisvrouwmonologen. Dat toneelstuk is weer gebaseerd op een boek van Sylvia Witteman.
Cabaretier Richard Kemper – bekend van Veldhuis & Kemper – bewerkte het toneelstuk tot een filmscenario.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij